Yasal uyarı:
www.dermadewa.com ve www.turhanfarma.com Web siteleri TURHAN İlaç Kozmetik ve Medikal San.Tic.Ltd.Şti. firmasının ithalatını gerçekleştirdiği ürünler hakkında bilgilendirme amaçlı sunduğu bir hizmettir. TURHAN İlaç Kozmetik ve Medikal San.Tic.Ltd.Şti. ve www.dermadewa.com ve www.turhanfarma.com siteleri içerisindeki bulunan bilgilerin doğruluğu ve güncellemesi için çaba harcamış ve harcamaya da devam etmektedir. Fakat ne TURHAN İlaç Kozmetik ve Medikal San.Tic.Ltd.Şti. ne de www.dermadewa.com ve www.turhanfarma.com Web sitelerii buradaki bilgilerin eksikliğinden veya yanlışlığından dolayı sorumlu tutulamaz. Bu web sitelerindeki hiçbir şey bir tavsiye veya öneri olarak kabul edilmemeli ve herhangi bir karar veya eyleme temel oluşturmamalıdır. Kendi spesifik durumunuz konusunda sadece doktorunuzun önerilerine güvenmeniz çok önemlidir. Söz konusu sitenin yapımında çalışmış herhangi bir kişinin veya kuruluşun kullanımdan veya kullanamamazlıktan dolayı ortaya çıkabilecek olumsuz sonuçlardan, ya da içerikteki olabilecek hata ve/veya eksiklerden dolayı ortaya çıkabilecek cezai veya hukuki sorumluluğu olmayacaktır, ayrıca site kullanımından dolayı olumsuz sonuçlarla karşılaşmış olanlar, site yapımında çalışanlar ve şirketleri aleyhinde ve/veya TURHAN İlaç Kozmetik ve Medikal San.Tic.Ltd.Şti. aleyhinde maddi ve/veya manevi tazminat talebinde bulunamazlar. Site içeriği ve bilgilerin kullanımı veya başka bir yere nakledilmesi, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri hükümleri gereğince, TURHAN İlaç Kozmetik ve Medikal San.Tic.Ltd.Şti. ve www.dermadewa.com ve www.turhanfarma.com Web sitesi'nin iznine bağlıdır.
www.dermadewa.com ve www.turhanfarma.com Web sitesine interaktif katkıda bulunanların, forum yoluyla bilgi ve düşüncelerini paylaşanların, soru soranların ve iletişim kuranların görüş ve düşünceleri site hazırlayıcılarını, şirketlerini ve TURHAN İlaç Kozmetik ve Medikal San.Tic.Ltd.Şti.'ini hukuki ve/veya cezai sorumluluk altında bırakmaz. Bu görüş ve düşüncelerin sorumluluğu tamamen aktaranlara aittir.
İlgili yasalar uyarınca, halka açıklanabilecek reçete bilgileri kısıtlıdır. www.dermadewa.com ve www.turhanfarma.com Web sitesinde hiçbir şekilde tedavi yöntemi tavsiye edilmemektedir, yalnızca uygulanan tedaviler ile ilgili bilgi verilmektedir. Bahsi geçen sitelerdeki ürünler kozmetik üründür. Hiç bir hastalığın tedavisi kullanılamaz.
İstenmeyen sonuçların ortaya çıkmaması için, ziyaretçilerin tedavi yöntemleriyle ilgili olarak uzman hekimlere başvurmaları önemle tavsiye edilmektedir.
Tüm kullanıcılar yukarıda belirtilen yasal uyarıyı okumuş, tamamen ve çekincesiz olarak kabul etmiş sayılırlar.
Kullanım Şartları
Bu sitenin tüm içeriği TURHAN İlaç Kozmetik ve Medikal San.Tic.Ltd.Şti.’in mülkiyetindedir ve telif haklarıyla korunmaktadır. Bu internet sitesindeki dokümanların (resmi yazılar, basın bültenleri, veri sayfaları) kullanım izinleri şu koşullarda verilir: (1) bu bildirim tüm kopyalarda görünecek ve özellikle, telif hakları bildirimi ile işbu izin bildirimi belirtilecektir; (2) bu siteden alınan söz konusu dokümanların kullanımı yalnızca bilgi sağlama, medya ve ticari olmayan amaçlar ya da kişisel kullanımlar içindir ve hiçbir ağ bilgisayarında kopyalanamaz veya ilan edilemez ya da ticari medyada yayınlanamaz; (3) dokümanlar üzerinde herhangi bir değişiklik yapılamaz. Bu hakları elinde tutan TURHAN İlaç Kozmetik ve Medikal San.Tic.Ltd.Şti. tarafından aksi şekilde açıkça izin verilmedikçe diğer kopyalanmış veya yeniden aktarılmış olanlar için kullanıma yöneliktir.
Feragat
İşbu internet sitesindeki bilgilerin kesin ve güncel olması için makul olan her türlü çaba gösterilmiştir. Ancak, TURHAN İlaç Kozmetik ve Medikal San.Tic.Ltd.Şti. ve/veya onun ilgili tedarikçileri, bu sitede herhangi bir amaçla yayınlanan dokümanlardaki ve ilgili grafiklerdeki bilgilerin uygun olduklarına dair hiçbir beyanda bulunmazlar. Söz konusu bu dokümanlar ve ilgili grafikler herhangi bir garanti olmaksızın "olduğu gibi" verilmiştir. TURHAN İlaç Kozmetik ve Medikal San.Tic.Ltd.Şti. ve/veya onun ilgili tedarikçileri işbu feragat ile, ima yoluyla verilen tüm ticari garantiler ve koşullar, belli bir amaca, unvana ya da ihlal etmeme durumuna uygunluk da dahil olmak üzere, bu bilgilerle ilgili olarak tüm garantilerden ve koşullardan feragat eder. Bu siteye erişim ve kullanım ve site içeriği kullanıcının kendi riskindedir. Bu siteden alınan bilgilerin kullanımından veya yerine getirilmesiyle bağlantılı olarak ortaya çıkan, gerek sözleşmesel eylem, ihmal veya gerekse diğer şekillerde yanlış kullanımlardan olsun, her türlü kullanım, veri veya kar zararından kaynaklanan özel, dolaylı veya sonuç itibarıyla ortaya çıkan hasarlar veya her ne şekilde olursa olsun her türlü zarar nedeniyle Turhan Farma Kozmetik Medikal ve/veya onun ilgili tedarikçileri hiçbir şekilde yükümlü tutulamaz.
Farmasötik ürünlerle ilgili dokümanlar hiçbir şekilde sağlık profesyonellerine ya da diğer vasıflı profesyonellere yapılacak başvurulara bir alternatif olarak kullanılma amacında değildir. Spesifik bir sağlık sorunuyla ilgili tavsiye arıyorsanız, lütfen sağlık profesyonelleriyle irtibat kurunuz.
Bu hizmet sağlayıcıda yayınlanan dokümanlar ve ilgili grafikler teknik yanlışlar ya da yazım hataları içerebilir. Değişiklikler buradaki bilgilere periyodik olarak eklenmektedir. TURHAN İlaç Kozmetik ve Medikal San.Tic.Ltd.Şti. ve/veya onun ilgili tedarikçileri burada tarif edilen ürün(ler)de ve/veya program(lar)da istediği zaman iyileştirmeler ve/veya değişiklikler yapabilir.
Bu internet sitesindeki yazılımlar, dokümanlar ve hizmetlerle ilgili bildirimler
Bu alandaki linkler sizi TURHAN İlaç Kozmetik ve Medikal San.Tic.Ltd.Şti. sitesinin dışına çıkaracaktır. Linklerle bağlantı sağlanan siteler TURHAN İlaç Kozmetik ve Medikal San.Tic.Ltd.Şti. Şirketinin kontrolünde değildir ve  TURHAN İlaç Kozmetik ve Medikal San.Tic.Ltd.Şti. linklerle bağlantı sağlanan sitenin veya bağlanılan siteden linklerle bağlantı sağlanan bir başka sitenin içeriğinden ya da bu sitelerdeki değişiklikler veya güncellemelerden sorumlu değildir.
Telif hakkı bildirimi
Telif Hakkı© 2011 TURHAN İlaç Kozmetik ve Medikal San.Tic.Ltd.Şti., Türkiye. Tüm hakları saklıdır.
Ticari marka bildirimi
Burada atıfta bulunulan TURHAN İlaç Kozmetik ve Medikal San.Tic.Ltd.Şti. tarafından ithal edilen ürünlerin ticari adları, kalın harflerle yazılmış ya da tescilli ticari marka ® işaretini taşıyor olsun ya da olmasın, yurt dışındaki üretici firmaların ticari markalarıdır. Bu belgede bahsedilen gerçek şirketlerin ve ürünlerin adları kendi sahiplerinin ticari markaları olabilir. Bu ticari markaların, TURHAN İlaç Kozmetik ve Medikal San.Tic.Ltd.Şti. adının ve şirket logosunun kullanımı, bu belge ile izin verilen durumlar dışında, kesinlikle yasaktır ve yasaları çiğnemek anlamına gelebilir.

Sorular ve Geri Bildirim
TURHAN İlaç Kozmetik ve Medikal San.Tic.Ltd.Şti. bu internet sitesi üzerinden gönderilecek sorgulamalar ve diğer geri bildirimler kişisel sağlık sorunlarıyla veya özel reçeteli ürünlerle ilgili soruları içermemeli, bunlar bir sağlık profesyoneline gönderilmelidir. İşbu dokümanların herhangi bir kullanıcısı, geri bildirim verileri dahil, söz konusu dokümanların içeriğiyle ilgili sorular, yorumlar, öneriler veya benzeri bilgilerle cevap verecek olursa, söz konusu bu bilgiler gizli bilgi sayılmaz ve Turhan Farma Kozmetik Medikal bu tür bilgilere ilişkin her ne şekilde olursa olsun herhangi bir yükümlülüğe sahip olmaz ve bu bilgileri, herhangi bir sınırlama olmaksızın, başkalarına çoğaltarak vermesi, kullanması, ifşa etmesi ve dağıtması serbest olur.
Bu internet sitesini kullanımınız kaydedilebilir. TURHAN İlaç Kozmetik ve Medikal San.Tic.Ltd.Şti. bu bilgileri kesintisiz hizmet sağlamak ve internet sitelerimizi geliştirmek amacıyla istatistiksel değerlendirmeler için kullanmakta serbesttir. Lütfen bu ilkeleri kabul etmediğiniz takdirde internet sitesini kullanmayınız.

Burada açıkça verilmemiş her türlü haklar saklıdır.
Anasayfa Hakkımızda Ürünler Insan Kaynaklari Duyurular İletişim
©TURHAN İlaç Kozmetik ve Medikal San.Tic.Ltd.Şti. adına tüm hakları saklıdır.
Sitede bulunan görsel,yazı ve diğer materyaller başka hiçbir yerde izinsiz kullanılamaz.